Industrial Engineer

Gyor, HU, 9027

Requisition:  47516

A munkakör célja:

A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási, anyagáramlási folyamatok kialakítása, hatékonyságának növelése.

Főbb feladatok:

  • Új termék, gyártási folyamat bevezetése esetén az értékáram kialakításában való aktív részvétel, a szükséges létszám, erőforrás (gép, ember, alapanyag) meghatározása;
  • Gyártócellák, WIP területek layoutjainak, anyagáramlási folyamatainak tervezése hatékonysági, biztonsági és ergonómiai szempontok figyelembevételével;
  • Gyártósori szimulációk elkészítése;
  • Avix, MTM elemzési, gyártósziget kiegyensúlyozási folyamat működtetése, ütemidő számítás, ciklusidő/standard idő meghatározás, rendszeres ciklusidőfejlesztési workshopok szervezése, kiértékelés, intézkedések meghozatala;
  • LEAN eljárások fejlesztése, üzemeltetése a DOS rendszerrel összhangban, LEAN elvek oktatása, dolgozók fejlesztése
  • LEAN KPI-ok felállítása, folyamat monitorozása, fejlesztése
  • VSM Fejlesztési projectek vezetése, fejlesztések bevezetése az érvényben lévő változásmenedzsment folyamat alapján;
  • Költségelemzés

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai/ipari mérnöki végzettség;
  • Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság;
  • Layout tervezési tapasztalat, Siemens Plant simulation gyakorlati ismeretek;
  • MTM, Refa, egyéb időmérési technikák gyakorlati ismerete;
  • Műszaki rajzok olvasása és megértése;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, precíz feladat elvégzés;

Amit a leendő munkaadója kínál:

  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése;
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Kedvezményes étkezési lehetőség;

Join our team of 40,000 problem solvers who are fostering a culture of innovation by leveraging the diverse perspectives of our global team. We believe in facing challenges head-on by finding opportunity and uncovering possibility, where roadblocks and barriers become targets instead of obstacles. We are One Dana with limitless opportunity.

Our Values

  • Value Others
  • Inspire Innovation
  • Grow Responsibly
  • Win Together