Engineering trainee

Gyor, Hungary, HU, H 9027

Requisition:  53806

Főbb feladatok

  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel
  • Termékfejlesztésben való részvétel
  • Mérnöki változások kezelésében való támogatás
  • Vevői probléma esetén helyszíni problémaelemzésben való részvétel
  • Új termék bevezetésekor biztosítani az akciók időben történő elvégzését, gyors reagálás a változtatásokra
  • Termelés támogatása a szériagyártás alatt is, együttműködés a folyamatmérnöki és minőségbiztosítási csapattal

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos egyetemi, főiskolai szakirányú tanulmányokat folytatsz
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Heti min. 3 munkanapot tudsz vállalni a tanulmányaid mellett
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelenthet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (2D, 3D tervező szoftverek ismerete)
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség

Amit leendő munkaadója kínál:

  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése
  • Nyelvtudás fejlesztése
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes gyakornoki bérezés

Join our team of 40,000 problem solvers who are fostering a culture of innovation by leveraging the diverse perspectives of our global team. We believe in facing challenges head-on by finding opportunity and uncovering possibility, where roadblocks and barriers become targets instead of obstacles. We are One Dana with limitless opportunity.

Our Values

  • Value Others
  • Inspire Innovation
  • Grow Responsibly
  • Win Together